Apie kliniką

2014 m. duris atvėrusi „Forum dentis“ odontologijos klinika mums – daugiau, nei tiesiog įmonė. Šią kliniką įkūrėme kaip vyro ir žmonos komanda. Iki šiol dirbame petys petin. Įsitikinome: būtent taip pasiekiame geriausių rezultatų.

Nesivaikome trumpalaikio spindesio. Mes amatininkai – tegul apie mus kalba mūsų darbai. Kiekvieną dieną drąsiai sutinkame iššūkius, darydami tai, ką mokame geriausiai – nuoširdžiai dirbdami Jūsų sveikatos labui. Klinikoje teikiame visas odontologijos paslaugas. Pažangios technologijos, nuolatinis tobulėjimas ir noras padėti – tai mūsų vertybės.

Jūs neprivalote pastebėti visko. Tai mūsų pareiga. Visada esame keliais žingsniais priekyje:  įžvelgiame net smulkiausius defektus, laiku užkertame kelią ligoms ir suteikiame aukštos kokybės gydymą. Taip užtikriname ne tik nepriekaištingą estetiką, bet ir dantų bei burnos sveikatą.

Mūsų komanda šiandien – dar nedidelė, tačiau be galo artima. Į savo gydytojų būrį priimame tik gerus specialistus ir atsakingai ugdome Jūsų vertus profesionalus. Garantuojame aukštą darbų ir aptarnavimo kokybę. 

Neįveikiamų problemų mums nėra: visada siekiame maksimumo ir įgyvendiname Jūsų norus. Laimingi pacientai yra geriausias įrodymas, kad einame teisingu keliu!

Registracija internetu